Špeciálna výstava Epeiros cup 2017.

Rozhodca: Tatiana Grishina, Rusko

 

Víťaz plemena: Rose Mary Magic Sonet

Otec: Ch. Matgo Magic Aussie,
Matka: Ch. Olinka Magic Sonet
Majiteľ: Mgr. Viera Staviarska

 

BOB Rose Mary Magic Sonet

Gratulujeme víťazom a všetkým, čo sa zúčastnili a spríjemnili svojou náladou peknú slnečnú nedeľu a spríjemnili tretí ročník Epeiros cup 2017!

Velká gratulácia a poďakovanie našim členom za významnú prácu pri organizovaní celého podujatia!

 

Najlepší jedinec výstavy / Best in Show
JUDGE: MIROSLAV VÁCLAVÍK CZ

  1. Cane Corso – I´M THOR RAYLA DI CORS
    Kat. číslo / Cat. number: 134
    Majiteľ / Owner: Soják Dalibor
  2. Shar-pei – ROSEMARY MAGIC SONET
    Kat. číslo / Cat. number: 218
    Majiteľ / Owner: Staviarska Viera
  3. Dogo Argentino – AYMORE ANTU MAKTO
    Kat. číslo / Cat. number: 94
    Majiteľ / Owner: Szikszai Katalin

Najlepší BOS výstavy / Best BOS in Show
JUDGE: TATIANA GRISHINA RU

  1. Shar-pei – MATGO MAGIC AUSSIE|
    Kat. číslo / Cat. number: 205
    Majiteľ / Owner: Staviarska Viera
  2. Dogo Argentino – INFERNO DI CASA NARDINI
    Kat. číslo / Cat. number: 49
    Majiteľ / Owner: Vianini Jessica
  3. Mastiff – ESHLEY SLNKO ZEMPLÍNA
    Kat. číslo / Cat. number: 191
    Majiteľ / Owner: Polievka Mikuláš

Najkrajší mladý jedinec / Junior Best in Show
JUDGE: FERNANDO CENTURION ARG

  1. Dogo Argentino – HULK WARIOR DE LA PACO CASSA
    Kat. číslo / Cat. number: 29
    Majiteľ / Owner: Gavrilović Alexandar
  2. Dogo Canario – GRANDES GUARDIA´S CHIEN NA WEI
    Kat. číslo / Cat. number: 174
    Majiteľ / Owner: Bratko Marian
  3. Shar-pei – OLWYN ZUZKIN SEN
    Kat. číslo / Cat. number: 199
    Majiteľ / Owner: Tichá Bianka

Najkrajší jedinec z tr. čestnej / Honour class BIS
JUDGE: MIROSLAV VÁCLAVÍK

  1. Dogo Argentino – DIANCA ALQUANTO MAGNIFICENTE
    Kat. číslo / Cat. number: 114
    Majiteľ / Owner: Kaľavská Martina
  2. Cane Corso – IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
    Kat. číslo / Cat. number: 170
    Majiteľ / Owner: Mrázová Alena
  3. Shar-pei – OLINKA MAGIC SONET
    Kat. číslo / Cat. number: 219
    Majiteľ / Owner: Tóthová Zuzana

Najkrajší veterán / Best Veteran
JUDGE: TATIANA GRISHINA

  1. Shar-pei – ARTIC RED ANTILO GOLD PEI
    Kat. číslo / Cat. number: 208
    Majiteľ / Owner: Bakoš Emil
  2. Chow Chow – AARON HUNTLEY PERIDOT
    Kat. číslo / Cat. number: 223
    Majiteľ / Owner: Slebodník Marek
  3. Fila Brasileiro – EBARAA DŮM ŽIVOTA
    Kat. číslo / Cat. number: 223
    Majiteľ / Owner: Ridošková Andrea

Najkrajší starší dorast / Best Puppy
JUDGE: MANOLA POGGESI IT

  1. Cane Corso – NATIVE WILD ANDRAX GOLD
    Kat. číslo / Cat. number: 129
    Majiteľ / Owner: Zahuranec Martin + Zahurancová Simona
  2. Shar-pei – RUBY RED VICKY PEI IZZY
    Kat. číslo / Cat. number: 209
    Majiteľ / Owner: Hastrman Zdeněk
  3. Welsh Corgi Pembroke – BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON
    Kat. číslo / Cat. number: 2
    Majiteľ / Owner: Tóth Tibor

Najkrajší mladší dorast / Best Minor Puppy
JUDGE: FERNANDO CENTURION ARG

  1. Chow Chow – SHIPPEITARO’S KREMICA POMADICA
    Kat. číslo / Cat. number: 224
    Majiteľ / Owner: Veroslava Rancic & Alexandra Vickovic
  2. Cane Corso – DELANNA SOUL GUARD
    Kat. číslo / Cat. number: 146
    Majiteľ / Owner: Blesáková Katarína
  3. Shar-pei – VICTORIA SECRET QUARE NON
    Kat. číslo / Cat. number: 196
    Majiteľ / Owner: Jankovichová Zuzana

Výsledky

SHAR-PEI SRSŤ EXTRÉMNE KRÁTKA – SHAR-PEI HORSE COAT
skupina/group 2. FCI
Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation – Kruh/Ring 5

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. ANTUAN PRINCESS OF MORAVIA, CMKU/SP/8067/16, 
    17.01.2016, Ex. 1, CAC
    O: PRECIOUS HUG NO IFS ANDS OR BUTTS M: PRECIOUS HUG EVERYTHING SHE WANTS
    CH: KUBÍČKOVÁ ROMANA MAJ: KUBÍČKOVÁ ROMANA

SHAR-PEI SRSŤ KARTÁČOVÁ KRÁTKA – SHAR-PEI BRUSH COAT
skupina/group 2. FCI
Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation – Kruh/Ring 5

PSY/MALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. FALCO ZÁHORAČKA, 1151, 
    15.01.2017, VP 1
    O: CONDY ZÁHORAČKA M: BERENICA RED ANTILO GOLD PEI
    CH: HUPKOVÁ VIERA MAJ: HUPKOVÁ VIERA

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ALFREDO BLUE OF WRINKLE RESIDENCE, CMKU/SP/8119/16, 22.10.2016,  
    O: NEVERENDING SUNSHINE COCA-COLA M: ANGEL CHOCOLATTE BEST PEI
    CH: SETNICKOVA LENKA MAJ: POTAPKINA VIKTORIA
  1. OLWYN ZUZKIN SEN, SPKP 1138, 
    10.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: WALNUT PIE DAGOBERT M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TICHÁ BIANKA

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. LUNTIK IZ CHISTOGO ZOLOTA, SPKP 1136, 
    06.05.2016, Ex. 1
    O: CHARMING FOLD IMPERATOR MANDARIN M: SKLADSHATOE SHUDO LADA
    CH: VASILYEVA MARINA MAJ: STRNISKOVÁ IVETA

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FANTOMAS UNITSUKO EL MASO BONOMIELLA, PKR.II-115051, 17.07.2013, Ex. 1
    O: BRUNO MARS NIL WORLD M: MON CHERI BONOMIELLA
    CH: POTAPCZUK MARTA MAJ: GAJDZINSKA AGNIESZKA
  1. HOLDEN I DRAGONI ORIENTALI, 13/153194, 
    11.09.2013, Ex. 2
    O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PRINCESS SHENA GOLD I DRAGONI ORIENTALI
    CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. DANNY ROSE I DRAGONI ORIENTALI, 13/101358, 
    27.05.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PENNY I DRAGONI ORIENTALI
    CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR
  1. ENRY PET PEI, CMKU/SP/7798/14, 
    03.01.2014, Ex. 3
    O: ENRY DU MANOIR DE KERLESSY M: DAISY PET PEI
    CH: HOFREITER VRATISLAV MAJ: HOFREITER VRATISLAV + HOFREITER VRATISLAV
  1. MATGO MAGIC AUSSIE, SPKP 1070, 
    29.07.2012, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: INISBUA RED DRAGON M: MATGO CLASSI TOUCH
    CH: LOADES BARB MAJ: STAVIARSKA VIERA

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. LOUIS RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7587/12/14, 
    09.09.2012, Ex. 2
    O: SHAOLIN RANGERS V-POWER M: UNA RED ANTILO GOLD PEI
    CH: DURASOVÁ EVA MAJ: BAKOŠ EMIL
  1. PAVAROTTI MAGIC SONET, SPKP 1055, 
    01.08.2012, Ex. 1
    O: KHAMBALIQ EDISONTZOWEN M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. ARTIC RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7237/09/11,
    24.07.2009, Ex. 1
    O: RED DRAGON M: GABRIELLE ANTILO GOLD PEI
    CH: DURASOVÁ EVA MAJ: BAKOŠ EMIL

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. VICTORIA SECRET QUARE NON, PKR.II-129502, 
    04.04.2017, VP 1
    O: PIE – SHAR BRAVE HEART M: SPECIAL EDYTION QUARE NON
    CH: JANKOVICHOVÁ ZUZANA MAJ: JANKOVICHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. RUBY RED VICKY PEI IZZY, v řízení, 
    07.02.2017, VP 1
    O: INGREM REY SKYFALL M: RUBY RED VICKY PEI IMOLA
    CH: SZALAY VIKTORIA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ONYX ZUZKIN SEN, 1142, 
    10.10.2016, Ex. 2
    O: WALNUT PIE DAGOBERT MCCHIP M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. RUBY RED VIKY PEI FELISHA, MET.Sharp.218/17, 
    27.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: PAVAROTTI MAGIC SONET M: RUBY RED VIKY PEI FIBI
    CH: SZALAY VIKTORIA  MAJ: TICHÁ BIANKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. AVALANCHE PRINCESS OF MORAVIA, CMKU/SP/8068/16, 
    17.01.2016, Ex. 2
    O: PRECIOUS HUG NO IFS ANDS OR BUTTS M: PRECIOUS HUG EVERYTHING SHE WANTS
    CH: KUBÍČKOVÁ ROMANA MAJ: KUBÍČKOVÁ ROMANA
  1. BERENICE BRAMASOLE, SPKP 1125, 
    07.10.2015, Ex. 1, CAC
    O: AMADEUS BRAMASOLE M: FAVORITKA IZ DOMA BSS
    CH: ABEID KRISTINA MAJ: ABEID KRISTINA
  1. FELICIA GOLDEN AGE OF KING, UKU.0275101, 
    25.01.2016, 
    O: VENTUROUS SCHEME GOLDEN AGE OF KING M: BONA FORTUNA GOLDEN AGE OF KING
    CH: KOSTENYUK YULYA MAJ: LYSÁ KATKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. CHERRY FOOL´S GOLD, CMKU/SP/7837/14, 
    25.05.2014, Ex. 1, CAC
    O: VALENTINO BLUE BEST PEI M: LILY BEST PEI
    CH: LANGOVÁ DANA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ANABELL LOVE PEI, CMKU/SP/7688/13, 
    20.06.2013, Ex. 3
    O: ALEX ČERNOBÍLÁ LINIE M: SCARLET CHOCO BEST PEI
    CH: GANZVOHLOVÁ  JITKA MAJ: ULOVCOVA JITKA + ULOVCOVÁ MICHALA
  1. LOLITKA ZUZKIN SEN, SPKP 1102, 
    13.12.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. ROSEMARY MAGIC SONET, SPKP 1116, 
    25.11.2014,  Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA

SUKY/FEMALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. OLINKA MAGIC SONET, SPKP 1020, 
    30.11.2009, Ex. 1
    O: BELLSHOW MARCIPAN M: MAGIC JADE MARUSHKA
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. POEM ABOUT SNOWDROP MAGIC SONET, SPKP 1058, 
    01.08.2012, 
    O: KHAMBALIQ EDISON TZOWEN M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA