Iste mi dáte za pravdu, že takéto jubileum sa má poriadne osláviť!20rokov-sharpeiklub-300px

V priebehu roka chceme klub, jeho aktivity a samozrejme plemeno shar pei zviditeľniť viac a jubileum náležite osláviť. Veríme, že sa k nám pridáte.

A začíname už teraz….

KALENDÁR 20 rokov Shar pei klubu Slovensko

Každý člen klubu má možnosť sa zúčastniť fotografovania z ktorého sa vyberú vhodné zábery na uverejnenie v tomto jubilejnom kalendári.

Kedy bude fotografovanie prebiehať?

10. decembra 2015( štvrtok ) od 13:00 – 17:00 hod

Keďže z logistických dôvodov sa môžu v jednom čase fotografovať cca 4 osoby so svojimi psami, je potrebné urobiť časový harmonogram.

Za bezpečnosť svoju a svojich psov zodpovedá majiteľ. Škody spôsobené psom hradí majiteľ. Zoberte si so sebou aj nádoby na vodu, pamlsky a sáčky na odpratávanie exkrementov.

Prosíme vás, aby ste vyberali psíkov na fotografovanie pokojných a lepšie ovládateľným, aby stres a prítomnosť iných psov nebolo príčinou pohryzenia ľudí alebo psov.

Miesto fotografovania:
Areál Rafinery gallery –  atelier: Dayligh studio  – http://www.daylightstudio.sk/
Adresa:
Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 824 12 Bratislava; GPS: S48°7’40“, V17°10’48“
Parkovanie pred štúdiom.

Svoju účasť na fotografovaní nahláste mailom na staviarska@nextra.skUveďte počet ľudí a psov.

Posledný deň na nahlásenie je 1.12.2015. Potom urobíme harmonogram. Po zosúladení časov a finalizácii harmonogramu sa bude dohlásenie robiť komplikovane a je možné, že sa už do rozpisu nedostanete.
Časový priestor na fotenie budeme zapĺňať v poradí, ako sa budete nahlasovať. To znamená, že čím skôr, tým väčšia istota, že sa na fotenie dostanete.

Tešíme sa na Vás!