Ochrana osobných údajov

Špeciálna výstava CAC SR, 4. 5. 2024, Veľký Meder
Rozhodca: Ing. Terézia Gargušová

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 1. MILANA DE BORO BAILEYS FOR PEPPE NERO, Met.Sharp 589/H/24, 09.06.2023
O: IRDENS GOLD OZZY OSBOURNE M: MARIAN CRYSTALS MAFIYA MILANA DE BORO
CH: ROSTOVA NATALIIA MAJ: SÓTI RITA Výborný 1 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 2. DANTE BRAMASOLE, SPKP 1214, 12.11.2022
O: EKI ZIMURRAK THE WHEEL OF THE STARS M: CLEMENTINE BRAMASOLE
CH: ABEID KRISTINA MAJ: ABEID KRISTINA Výborný 1, CAC, BOS

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 3. DJANI BRAMASOLE, SPKP 1213, 12.11.2022

O: EKI ZIMURRAK M: CLEMENTINE BRAMASOLE
CH: DUBRAVOVA GABRIELA MAJ: DÚBRAVOVÁ GABRIELA Výborný 1, CAC

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 4. MARS WILD WEST GANG, CMKU/SP/8687/-22/21 (UKU.0550123), 23.12.2021
O: ALFREDO BLUE OF WRINKLE RESIDENCE M: GABI LOVE STORY WILD WEST GANG
CH: PETRECHENKO ANASTASIIA MAJ: POTAPKINA VIKTORIA Výborný 1

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

 5. ALFREDO BLUE OF WRINKLE RESIDENCE, CMKU/SP/8119/16/18, 22.10.2016
O: NEVERENDING SUNSHINE COCA-COLA M: ANGEL CHOCOLATTE BEST PEI
CH: VAŇHALOVÁ LENKA MAJ: POTAPKINA VIKTORIA Výborný 1

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

 6. INGREM REY SKYFALL, SPKP1120, 19.11.2014
O: SHOWBIZ I´ LL TAKE IT ALL INGREM REY M: INGREM REY CHINA IN HER EYES
CH: KIBKO IRINA MAJ: TICHÁ BIANKA Výborný 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

 7. BURNING SUNLIGHT BETTY BOOP, 972274200497774, 29.11.2023
O: BAILANDIJIU’S GIORGIO ARMANI M: BÓLYAFALVI QUELLE-MUFFIN
CH: VÁRNAGY ANIKÓ MAJ: VÁRNAGY ANIKÓ Nádejný

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 8. PEI ATTENTION HOMEMADE MITTENS, Met. Sharp 578/H/23, 01.03.2023
O: TZO WEN N XIN JIN`S SLAM DUNK ALL STARR M: PEI ATTENTION RED IMPRESSION
CH: THORSJÖ ANNA MAJ: MÁTRAI VIKTÓRIA  Výborný 1, CAJC

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 9. DOLCE DIVA BRAMASOLE, SPKP 1215, 12.11.2022
O: EKI ZIMURRAK THE WHEEL OF THE STARS M: CLEMENTINE BRAMASOLE
CH: ABEID KRISTINA MAJ: ABEID KRISTINA Výborný 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 10. ADELE PRINCESS DIVINE PEI KINGDOM, ČMKU/SP/8678/22, 23.06.2022
O: RIMPLAS RED BEST PEI M: ANNIE BLACK PEARL BEST PEI
CH: BAČKOVSKÁ RENATA MAJ: BAČKOVSKÁ RENATA Výborný 1, CAC, BOB

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

 11. BÓLYAFALVI QUELLE-MUFFIN, MET.Sharp 150/16, 04.01.2016
O: APOKALIPSIS BÓLYAFALVI GOLD KING FIRE M: BRENDA RED ANTILO GOLD PEI
CH: ALBRECHT OLIVÉR MAJ: VÁRNAGY ANIKÓ  Výborný 1

Adele Princess Divine Pei Kingdom, BOB
Adele Princess Divine Pei Kingdom, BOB