Klubová výstava 5.8.2018

Posudzovateľ / Judge:  Rogowska Anna, PL

Víťaz plemena
Berenice Bramasole

Chovateľ a majiteľ: Abeid Kristina

PSY/MALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. PORTOS ZUZKIN SEN, SPKP, 20.01.2018  VN1
    O: SHEIK THE WIND WAKER DE TIANXIA M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TOTHOVA ZUZANA
    MAJ: MIKLASOVA DOMINIKA + MIKLASOVA DOMINIKA

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. OLWYN ZUZKIN SEN, SPKP 1138, 10.10.2016 V1, CAJC, J CC EFSPC
    O: WALNUT PIE DAGOBERT MCCHIP M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TOTHOVÁ ZUZANA
    MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ALA OLI BRAMASOLE, SPKP 1092, 08.12.2013 V1, CAC, CC EFSPC, KV18, BOS
    O: PAVAROTTI MAGIC SONET M: H-GABRIELLA ANAJ
    CH: ABEID KRISTINA
    MAJ: ABEID KRISTINA + GAŠPARÍKOVÁ ALICA

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. MATGO MAGIC AUSSIE, SPKP 1070, 29.07.2012 V1
    O: INISBUA RED DRAGON M: MATGO CLASSI TOUCH
    CH: LOADES BARB
    MAJ: STAVIARSKA VIERA

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. PANDORA ZUZKIN SEN, Spkp, 20.01.2018 VN1
    O: SHEIK THE WIND WAKER DE TIANXIA M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA
    MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. TAMIRA II INTERGALAXIA, SPKP 1163, 20.09.2017 V1, X
    O: NEVERENDING SUNSHINE COCA COLA M: IRIS BLUE INTERGALAXIA
    CH: STRNISKOVÁ IVETA
    MAJ: STRNISKOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. ONYX ZUZKIN SEN, SPKP 1142, 10.10.2016 V1, CAC
    O: WALNUT PIE DAGOBERT MCCHIP M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA
    MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FELICIA GOLDEN AGE OF KING, UKU.0275101, 25.01.2016 V1, CAC, CC EFSPC
    O: VENTUROUS SCHEME GOLDEN AGE OF KING M: BONA FORTUNA GOLDEN AGE OF KING
    CH: KOSTENYUK YULYA
    MAJ: LYSÁ KATKA
  1. RUBY RED VIKI PEI FIBI, SPKP 1156, 16.01.2015 V2, r.CAC, r.CC EFSPC
    O: WALNUT PEI DAGOBERT MR CHIP M: RUBY RED VIKI PEI EMPERE STATE BUILDING
    CH: SZALAY VIKTORIA
    MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. BERENICE BRAMASOLE, SPKP 1125, 07.10.2015 V1, CAC, CC EFSPC, KV18, BOB
    O: AMADEUS BRAMASOLE M: FAVORITKA IZ DOMA BSS
    CH: ABEID KRISTINA
    MAJ: ABEID KRISTINA

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. OLINKA MAGIC SONET, SPKP 1020, 30.11.2009 V1, V CC EFSPC
    O: BELLSHOW MARCIPAN M: MAGIC JADE MARUSHKA
    CH: STAVIARSKA VIERA
    MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
Berenice Bramasole, Ala Oli Bramasole, Olinka Magic Sonet
Berenice Bramasole, Ala Oli Bramasole, Olinka Magic Sonet