Špeciálna výstava 1.5.2018

Ala-Oli-Bramasole-BOB

Výsledky Špeciálna výstava s CC Európskej federácie shar pei klubov 1.5.2018

Veľmi rada uverejňujem video z našej špecialnej výstavy, ktorá mala zastrešenie Shar pei klubu Slovensko a Európskej federácie shar pei klubov. Máme našich prvých shar pejov s titulom CC  EFSPC a sme na nich hrdí. Gratulujeme! Ďakujeme všetkým, čo sa výstavy zúčastnili, či ako vystavovatelia, alebo návštevníci. Verím, že sa čoskoro stretneme na ďalšom peknom šarpejáckom podujatí.

Ďakujem všetkým, čo pomáhali pripraviť výstavu, ale aj vytvárať príjemnú atmosféru. Boli ste PERFEKTNÍ!

Simonka Krajčovičová,Kristina Abeid s Veronikou, Gabika Dubravová, Vlado Piskay, Ruži Adamcová.

Mgr. Viera Staviarska

ALA OLI Bramasole BOB
ONYX Zuzkin sen BOS
OLINKA Magic Sonet BOV

Výsledky

Rozhodca/Judge: VÁCLAVÍK MIROSLAV, Czech Republic – Kruh/Ring 1a

PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. PORTOS ZUZKIN SEN, SPKP, 20.01.2018, VN1 / VP1

O: SHEIK THE WIND WAKER DE TIANXIA M: LOLITKA ZUZKIN SEN
CH: TOTHOVA ZUZANA MAJ: MIKLASOVA DOMINIKA + MIKLASOVA DOMINIKA

PSY/MALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. VALENTYN BROWNIE BEST PEI, CMKU/SP/8214/17, 14.09.2017, VN1 / VP1

O: NEVERENDING SUNSHINE COCA-COLA M: BEATRIX BLACK LUCKY BEST PEI
CH: VAVŘIČKOVÁ LADA MAJ: BUCKOVA DANA

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. FALCO ZÁHORAČKA, SPKP 1151, 15.01.2017, VD1 / VG1

O: CONDY ZÁHORAČKA M: BERENICA RED ANTILO GOLD PEI
CH: HUPKOVÁ VIERA MAJ: HUPKOVÁ VIERA

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. OLWYN ZUZKIN SEN, SPKP 1138, 10.10.2016, D / G

O: WALNUT PIE DAGOBERT M: LOLITKA ZUZKIN SEN
CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TICHÁ BIANKA

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. MEFISTO INTERGALAXIA, SPKP 1130, 20.10.2015, V1 / EX1, CAC, CC EFSPC

O: RUBY RED VIKY PEI ENZO M: DELICIA BLUE INTERGALAXIA
CH: STRNISKOVÁ IVETA MAJ: HORVÁTHOVÁ SILVIA

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ALA OLI BRAMASOLE, SPKP 1092, 08.12.2013, V1 / EX1, CAC, CC EFSPC, VŠV / WSS, BOB 

O: PAVAROTTI MAGIC SONET M: H-GABRIELLA ANAJ
CH: ABEID KRISTINA MAJ: DÚBRAVOVÁ GABRIELA

  1. INGREM REY SKYFALL, SPKP 1120, 19.11.2014, VD2 / VG2

O: SHOWBIZ I’LL TAKE IT ALL INGREM REY M: INGREM REY CHINA IN HER EYES
CH: KIBKO IRINA MAJ: TICHÁ BIANKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. PANDORA ZUZKIN SEN, SPKP, 20.01.2018, VN1 / VP1

O: SHEIK THE WIND WAKER DE TIANXIA M: LOLITKA ZUZKIN SEN
CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. TAMIRA II INTERGALAXIA, SPKP 1163, 20.09.2017, VN1 / VP1

O: NEVERENDING SUNSHINE COCA COLA M: IRIS BLUE INTERGALAXIA
CH: STRNISKOVÁ IVETA MAJ: STRNISKOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. FANNY ZÁHORAČKA, SPKP 1154, 15.01.2017, V1, – / EX1, –

O: CONDY ZÁHORAČKA M: BERENICA RED ANTILO GOLD PEI
CH: HUPKOVÁ VIERA MAJ: HUPKOVÁ VIERA

  1. RUBY RED VIKY PEI IZZY, CMKU/SP/8245/-18/17, 17.02.2017, VD2 / VG2

O: INGREM REY SKYFALL M: RUBY RED VIKY PEI IMOLA
CH: SZALAY VIKTORIA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. ONYX ZUZKIN SEN, 1142, 10.10.2016, V1 / EX1, CAC, CC EFSPC, VŠV / WSS, BOS

O: WALNUT PIE DAGOBERT MCCHIP M: LOLITKA ZUZKIN SEN
CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FELICIA GOLDEN AGE OF KING, UKU.0275101, 25.01.2016,

O: VENTUROUS SCHEME GOLDEN AGE OF KING M: BONA FORTUNA GOLDEN AGE OF KING
CH: KOSTENYUK YULYA MAJ: LYSÁ KATKA

  1. H-GABRIELLA ANAJ, SPKP 1029, 18.10.2010, V2 / EX2, R. CAC, R. CC EFSPC

O: PRESTN MAHAGONY Z KOŠÁKU M: CERRY ANAJ
CH: TÓTHOVÁ JANA MAJ: ABEID KRISTINA + BAZSÓVÁ VERONIKA

  1. PARTY WITH DEVIL LELA SHAIR PEI, HR10238 PEI, 16.11.2015, V1 / EX1, CAC, CC EFSPC

O: JOLEROB ANGEL’S BACK ST LAW M: WINGS OF CAMPUS TIANA
CH: GOJUN ŽELJKA MAJ: GOJUN ZELJKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. DRIVE ME CRAZY FOR RUZI IZ DOMA BSS, SPKP 1111, 29.09.2014, V1 / EX1, CAC, CC EFSPC

O: BUNTOVSCHIK M: CHARODEYKA IZ DOMA BSS
CH: ACHKASOVA N.A. MAJ: ADAMCOVÁ RUŽENA

  1. WINGS OF CAMPUS TIANA, HR10230 PEI, 11.09.2013, V2 / EX2, R. CAC, R. CC EFSPC

O: WALNUT PIE CAPTAIN COOL JUNIOR M: STAR OF BLUE LINE HUNTER
CH: MALEŠ NEMANJA MAJ: GOJUN ZELJKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. LOLITKA ZUZKIN SEN, SPKP 1102, 13.12.2013, V1 / EX1

O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. OLINKA MAGIC SONET, SPKP 1020, 30.11.2009, V1 / EX1, Víťaz triedy veteránov / Winner of veteran class

O: BELLSHOW MARCIPAN M: MAGIC JADE MARUSHKA
CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

Špeciálna výstava Epeiros cup 2017

BOB Rose Mary Magic Sonet

 

Špeciálna výstava Epeiros cup 2017.

Rozhodca: Tatiana Grishina, Rusko

Víťaz plemena: Rose Mary Magic Sonet

Otec: Ch. Matgo Magic Aussie,
Matka: Ch. Olinka Magic Sonet
Majiteľ: Mgr. Viera Staviarska

 

Gratulujeme víťazom a všetkým, čo sa zúčastnili a spríjemnili svojou náladou peknú slnečnú nedeľu a spríjemnili tretí ročník Epeiros cup 2017!

Velká gratulácia a poďakovanie našim členom za významnú prácu pri organizovaní celého podujatia!

 

Najlepší jedinec výstavy / Best in Show
JUDGE: MIROSLAV VÁCLAVÍK CZ

  1. Cane Corso – I´M THOR RAYLA DI CORS
    Kat. číslo / Cat. number: 134
    Majiteľ / Owner: Soják Dalibor
  2. Shar-pei – ROSEMARY MAGIC SONET
    Kat. číslo / Cat. number: 218
    Majiteľ / Owner: Staviarska Viera
  3. Dogo Argentino – AYMORE ANTU MAKTO
    Kat. číslo / Cat. number: 94
    Majiteľ / Owner: Szikszai Katalin

Najlepší BOS výstavy / Best BOS in Show
JUDGE: TATIANA GRISHINA RU

  1. Shar-pei – MATGO MAGIC AUSSIE|
    Kat. číslo / Cat. number: 205
    Majiteľ / Owner: Staviarska Viera
  2. Dogo Argentino – INFERNO DI CASA NARDINI
    Kat. číslo / Cat. number: 49
    Majiteľ / Owner: Vianini Jessica
  3. Mastiff – ESHLEY SLNKO ZEMPLÍNA
    Kat. číslo / Cat. number: 191
    Majiteľ / Owner: Polievka Mikuláš

Najkrajší mladý jedinec / Junior Best in Show
JUDGE: FERNANDO CENTURION ARG

  1. Dogo Argentino – HULK WARIOR DE LA PACO CASSA
    Kat. číslo / Cat. number: 29
    Majiteľ / Owner: Gavrilović Alexandar
  2. Dogo Canario – GRANDES GUARDIA´S CHIEN NA WEI
    Kat. číslo / Cat. number: 174
    Majiteľ / Owner: Bratko Marian
  3. Shar-pei – OLWYN ZUZKIN SEN
    Kat. číslo / Cat. number: 199
    Majiteľ / Owner: Tichá Bianka

Najkrajší jedinec z tr. čestnej / Honour class BIS
JUDGE: MIROSLAV VÁCLAVÍK

  1. Dogo Argentino – DIANCA ALQUANTO MAGNIFICENTE
    Kat. číslo / Cat. number: 114
    Majiteľ / Owner: Kaľavská Martina
  2. Cane Corso – IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
    Kat. číslo / Cat. number: 170
    Majiteľ / Owner: Mrázová Alena
  3. Shar-pei – OLINKA MAGIC SONET
    Kat. číslo / Cat. number: 219
    Majiteľ / Owner: Tóthová Zuzana

Najkrajší veterán / Best Veteran
JUDGE: TATIANA GRISHINA

  1. Shar-pei – ARTIC RED ANTILO GOLD PEI
    Kat. číslo / Cat. number: 208
    Majiteľ / Owner: Bakoš Emil
  2. Chow Chow – AARON HUNTLEY PERIDOT
    Kat. číslo / Cat. number: 223
    Majiteľ / Owner: Slebodník Marek
  3. Fila Brasileiro – EBARAA DŮM ŽIVOTA
    Kat. číslo / Cat. number: 223
    Majiteľ / Owner: Ridošková Andrea

Najkrajší starší dorast / Best Puppy
JUDGE: MANOLA POGGESI IT

  1. Cane Corso – NATIVE WILD ANDRAX GOLD
    Kat. číslo / Cat. number: 129
    Majiteľ / Owner: Zahuranec Martin + Zahurancová Simona
  2. Shar-pei – RUBY RED VICKY PEI IZZY
    Kat. číslo / Cat. number: 209
    Majiteľ / Owner: Hastrman Zdeněk
  3. Welsh Corgi Pembroke – BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON
    Kat. číslo / Cat. number: 2
    Majiteľ / Owner: Tóth Tibor

Najkrajší mladší dorast / Best Minor Puppy
JUDGE: FERNANDO CENTURION ARG

  1. Chow Chow – SHIPPEITARO’S KREMICA POMADICA
    Kat. číslo / Cat. number: 224
    Majiteľ / Owner: Veroslava Rancic & Alexandra Vickovic
  2. Cane Corso – DELANNA SOUL GUARD
    Kat. číslo / Cat. number: 146
    Majiteľ / Owner: Blesáková Katarína
  3. Shar-pei – VICTORIA SECRET QUARE NON
    Kat. číslo / Cat. number: 196
    Majiteľ / Owner: Jankovichová Zuzana

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=“Text výsledky“ _builder_version=“3.0.77″ background_layout=“light“ border_style=“solid“]

Výsledky

SHAR-PEI SRSŤ EXTRÉMNE KRÁTKA – SHAR-PEI HORSE COAT
skupina/group 2. FCI
Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation – Kruh/Ring 5

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. ANTUAN PRINCESS OF MORAVIA, CMKU/SP/8067/16, 
    17.01.2016, Ex. 1, CAC
    O: PRECIOUS HUG NO IFS ANDS OR BUTTS M: PRECIOUS HUG EVERYTHING SHE WANTS
    CH: KUBÍČKOVÁ ROMANA MAJ: KUBÍČKOVÁ ROMANA

SHAR-PEI SRSŤ KARTÁČOVÁ KRÁTKA – SHAR-PEI BRUSH COAT
skupina/group 2. FCI
Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation – Kruh/Ring 5

PSY/MALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. FALCO ZÁHORAČKA, 1151, 
    15.01.2017, VP 1
    O: CONDY ZÁHORAČKA M: BERENICA RED ANTILO GOLD PEI
    CH: HUPKOVÁ VIERA MAJ: HUPKOVÁ VIERA

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ALFREDO BLUE OF WRINKLE RESIDENCE, CMKU/SP/8119/16, 22.10.2016,  
    O: NEVERENDING SUNSHINE COCA-COLA M: ANGEL CHOCOLATTE BEST PEI
    CH: SETNICKOVA LENKA MAJ: POTAPKINA VIKTORIA
  1. OLWYN ZUZKIN SEN, SPKP 1138, 
    10.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: WALNUT PIE DAGOBERT M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TICHÁ BIANKA

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. LUNTIK IZ CHISTOGO ZOLOTA, SPKP 1136, 
    06.05.2016, Ex. 1
    O: CHARMING FOLD IMPERATOR MANDARIN M: SKLADSHATOE SHUDO LADA
    CH: VASILYEVA MARINA MAJ: STRNISKOVÁ IVETA

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FANTOMAS UNITSUKO EL MASO BONOMIELLA, PKR.II-115051, 17.07.2013, Ex. 1
    O: BRUNO MARS NIL WORLD M: MON CHERI BONOMIELLA
    CH: POTAPCZUK MARTA MAJ: GAJDZINSKA AGNIESZKA
  1. HOLDEN I DRAGONI ORIENTALI, 13/153194, 
    11.09.2013, Ex. 2
    O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PRINCESS SHENA GOLD I DRAGONI ORIENTALI
    CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. DANNY ROSE I DRAGONI ORIENTALI, 13/101358, 
    27.05.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PENNY I DRAGONI ORIENTALI
    CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR
  1. ENRY PET PEI, CMKU/SP/7798/14, 
    03.01.2014, Ex. 3
    O: ENRY DU MANOIR DE KERLESSY M: DAISY PET PEI
    CH: HOFREITER VRATISLAV MAJ: HOFREITER VRATISLAV + HOFREITER VRATISLAV
  1. MATGO MAGIC AUSSIE, SPKP 1070, 
    29.07.2012, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: INISBUA RED DRAGON M: MATGO CLASSI TOUCH
    CH: LOADES BARB MAJ: STAVIARSKA VIERA

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. LOUIS RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7587/12/14, 
    09.09.2012, Ex. 2
    O: SHAOLIN RANGERS V-POWER M: UNA RED ANTILO GOLD PEI
    CH: DURASOVÁ EVA MAJ: BAKOŠ EMIL
  1. PAVAROTTI MAGIC SONET, SPKP 1055, 
    01.08.2012, Ex. 1
    O: KHAMBALIQ EDISONTZOWEN M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. ARTIC RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7237/09/11,
    24.07.2009, Ex. 1
    O: RED DRAGON M: GABRIELLE ANTILO GOLD PEI
    CH: DURASOVÁ EVA MAJ: BAKOŠ EMIL

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. VICTORIA SECRET QUARE NON, PKR.II-129502, 
    04.04.2017, VP 1
    O: PIE – SHAR BRAVE HEART M: SPECIAL EDYTION QUARE NON
    CH: JANKOVICHOVÁ ZUZANA MAJ: JANKOVICHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. RUBY RED VICKY PEI IZZY, v řízení, 
    07.02.2017, VP 1
    O: INGREM REY SKYFALL M: RUBY RED VICKY PEI IMOLA
    CH: SZALAY VIKTORIA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ONYX ZUZKIN SEN, 1142, 
    10.10.2016, Ex. 2
    O: WALNUT PIE DAGOBERT MCCHIP M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. RUBY RED VIKY PEI FELISHA, MET.Sharp.218/17, 
    27.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: PAVAROTTI MAGIC SONET M: RUBY RED VIKY PEI FIBI
    CH: SZALAY VIKTORIA  MAJ: TICHÁ BIANKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. AVALANCHE PRINCESS OF MORAVIA, CMKU/SP/8068/16, 
    17.01.2016, Ex. 2
    O: PRECIOUS HUG NO IFS ANDS OR BUTTS M: PRECIOUS HUG EVERYTHING SHE WANTS
    CH: KUBÍČKOVÁ ROMANA MAJ: KUBÍČKOVÁ ROMANA
  1. BERENICE BRAMASOLE, SPKP 1125, 
    07.10.2015, Ex. 1, CAC
    O: AMADEUS BRAMASOLE M: FAVORITKA IZ DOMA BSS
    CH: ABEID KRISTINA MAJ: ABEID KRISTINA
  1. FELICIA GOLDEN AGE OF KING, UKU.0275101, 
    25.01.2016, 
    O: VENTUROUS SCHEME GOLDEN AGE OF KING M: BONA FORTUNA GOLDEN AGE OF KING
    CH: KOSTENYUK YULYA MAJ: LYSÁ KATKA

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. CHERRY FOOL´S GOLD, CMKU/SP/7837/14, 
    25.05.2014, Ex. 1, CAC
    O: VALENTINO BLUE BEST PEI M: LILY BEST PEI
    CH: LANGOVÁ DANA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ANABELL LOVE PEI, CMKU/SP/7688/13, 
    20.06.2013, Ex. 3
    O: ALEX ČERNOBÍLÁ LINIE M: SCARLET CHOCO BEST PEI
    CH: GANZVOHLOVÁ  JITKA MAJ: ULOVCOVA JITKA + ULOVCOVÁ MICHALA
  1. LOLITKA ZUZKIN SEN, SPKP 1102, 
    13.12.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. ROSEMARY MAGIC SONET, SPKP 1116, 
    25.11.2014,  Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA

SUKY/FEMALE – TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. OLINKA MAGIC SONET, SPKP 1020, 
    30.11.2009, Ex. 1
    O: BELLSHOW MARCIPAN M: MAGIC JADE MARUSHKA
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  2. POEM ABOUT SNOWDROP MAGIC SONET, SPKP 1058, 
    01.08.2012, 
    O: KHAMBALIQ EDISON TZOWEN M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA

Špeciálna výstava Ružomberok, 16.4.2016

Špeciálna výstava Sharpei 16.4.2016

Špeciálna výstava Ružomberok, 16.4.2016

Rozhodca: Andras Polgar

Víťaz plemena: Rose Mary Magic Sonet

Otec: Ch. Matgo Magic Aussie,
Matka: Ch. Olinka Magic Sonet
Majiteľ: Mgr. Viera Staviarska

Špeciálna výstava s krásnym počtom prihlásených psov, slnečným počasím a pohodou je za nami.

Počas dňa som počula často vetu: „ A tak to má byť“…ako reakciu na prísne posudzovanie pána rozhodcu Andrasa Polgara.
A zopakujem aj jeho slová: Je to klubová výstava, tu si hovorme pravdu a majme nároky.
A tak to má byť! Pri posudzovaní sa kládol dôraz nie len na anatómiu, ale aj na povahu, temperament a detaily pohybu.
Poznáte ten pocit, keď sa zrazu tešíte, že máte výbornú a nevadí, že bez titulu? Tak my ho už poznáme.
Nalejme si čistého vína priatelia…Je to treba! A bolo to už načase…Zrkadlo pravdy niekedy nepoteší, ale pre chov a čestnú súťaživosť je ako živá voda…

Výstava je za nami. Zvýšili sme si cukor v krvi donesenými dobrotami, adrenalín zo súťaženia a tešíme sa na klubové dni, ktoré budú s úžasným 2 dňovým programom plným odborných prednášok, povahových testov. A priatelia, čaká nás slávnostná večera s úžasným programom. Prekvapenie, ktoré iste oceníte! Takže teraz už len rýchlo zahlasovať v súťaži na FB (na našej stránke) o titul Kuchtík klubu 2016 a DOVIDENIA 16-17. septembra v Šoporni! Kto vie, možno práve ten váš pes bude mať top náladu a kondíciu, aby vás potešil výsledkom.

Tešíme sa na vás!
Viera Staviarska

Špeciálna výstava 2013 Shar-pei klub Slovensko

Špeciálna výstava Shar pei klub, 2013

Klubová výstava 2015 – Bratislava, 25. 10. 2013

Rozhodca: Shapiro Boris, Francúzsko

Víťaz plemena: OLINKA Magic Sonet

Výsledky:
PSY trieda mladých
V1, CAJC, BOS – Matgo MAGIC AUSSIE
SUKY trieda dorastu
VN1 – JESSICA Zuzkin sen dorastu
SUKY trieda mladých
VD1 – POEM ABOUT SNOWDROP Magic Sonet
SUKY trieda stredná
VD1 – Ruby Red Viky Pei QUELLE
SUKY trieda otvorená
VD1 – Deakie DI JAMACIA SPECIAL otvorená
SUKY trieda šampiónov
V1, CAC, BOB – OLINKA Magic Sonet (na fote)

Špeciálna výstava Shar pei klub, 2013

Špeciálna výstava 2009

Špeciálna klubová výstava 2009,  Shar-pei klub Slovensko.
CAJC SR, CAC SR, BOB – 11.4.2009

Posudzovateľ: pán Massimo  Inzoli / IT

Víťaz plemena: MR. BASTIEN iz Kitaiskogo Kvartala
ČMKU/SP 6933, 15.01.2008
Otec: Midnait Mijuzik Landgraf  Matka: De Ja Vu iz Kitaiskogo Kvartala
Chovateľ: Dmitryuk V. Elena  Majiteľ: Kubíčková Romana, MUDr.

Špeciálna výstava 2008

Špeciálna klubová výstava, Shar-pei klub Slovensko, CAC.

Víťaz plemena: Bellshou TABASKO TORWAN

PKR 75565, nar.: 3.5.2006
Otec: Bellshou Adrenalin, Matka: Bellshow Namibia
Chovateľ: Kazaryan Bella, Majiteľ: Nawrot Kinga/PL

Výsledky